Menu Zamknij
Frame 14 (14)

Domki letniskowe – dla klientów z Obornik i całej Polski

Jesteśmy firmą posiadającą bogate doświadczenie w budowaniu domków letniskowych z najwyższej jakości surowców. Solidna konstrukcja i atrakcyjny wygląd zapewniają udany odpoczynek w sprzyjających do tego warunkach. Domki drewniane dostępne w ofercie Ogrody Roszak to więc gwarancja bezpiecznego wypoczynku w pięknym miejscu. Zachęcamy klientów nie tylko z Obornik, ale i innych województw do składania zamówień w naszym sklepie.
Domki narzędziowe – Oborniki i okolice

Chcecie Państwo zadbać o piękną scenerię swojego ogrodu, a jednocześnie szukacie idealnego miejsca na cały sprzęt ogrodowy i nieużywane na co dzień akcesoria? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą domków narzędziowych – usługę realizujemy zarówno na terenie Obornik i województwa wielkopolskiego, jak i całego kraju.

Tarasy drewniane – Oborniki

Domki od Ogrody Roszaka to wyważone połączenie estetycznych rozwiązań z funkcjonalnością, dlatego każdy z nich posiada zadaszenie tarasu, dzięki czemu istnieje możliwość przebywania na zewnątrz niezależnie od pogody. Nasze tarasy drewniane wykonano z wysokiej klasy materiałów, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort i ochronę przed deszczem. Zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów z Obornik i kraju, którzy zainteresowani są usługami od Ogrody Roszak. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i doradztwo.
X