Menu Zamknij
Frame 14 (14)

Producent Ogrody Roszak – architektura ogrodowa dla Klientów z Poznania i całej Polski

Nasza firma powstała w 2006 roku, chcąc prężnie rozwijać się w architekturze ogrodowej i proponować swoim Klientom dopasowane rozwiązania z jej zakresu, takie jak np. domki działkowe z wysokiej jakości drewna skandynawskiego. Niemal 20-letnie doświadczenie, zdobyte nie tylko na terenie Poznania, ale też całej Polski sprawia, że tworzenie idealnego domu z drewna nie jest już dla nas wyzwaniem. Ogromna wiedza i współpraca z wykwalifikowanymi specjalistami z branży pozwalają nam stworzyć różnorodną ofertę. Obecnie posiadamy bogaty wybór produktów, w tym nie tylko domów z drewna, ale również przydatne do przechowywania opału drewutnie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami, to serdecznie zapraszamy do kontaktu – działamy nie tylko na terenie Poznania, ale w całej Polsce.

Domki drewniane letniskowe – nie tylko dla Klientów z Poznania

Chcieliby Państwo zakupić domek ogrodowy, aby móc wspólnie spędzać wakacyjne chwile na świeżym powietrzu? Zapraszamy wszystkich Klientów z Poznania i okolic do zapoznania się z bogatą ofertą naszych domków drewnianych letniskowych. Szeroki wybór produktów, rozmiarów czy stylów wykonania zapewni Państwu możliwość dopasowania konstrukcji do własnych, indywidualnych potrzeb. Serdecznie zachęcamy do kontaktu – jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do soboty w godzinach 08:00 - 17:00.
Domki drewniane dla dzieci – Poznań i okolice

Jeśli chcecie Państwo umilić swoim dzieciom letnie dni, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą domków drewnianych dla dzieci. Wiemy, że dobranie odpowiedniego rozmiaru czy koloru jest ważne, dlatego umożliwiamy szeroki wybór drewnianych domów. Zapraszamy Klientów z Poznania i innych regionów Polski do zakupu wyjątkowej jakości domków ogrodowych stworzonych z myślą o najmłodszych.

Domki narzędziowe w Poznaniu i okolicach

Jako producent architektury ogrodowej działający również w Poznaniu i okolicach oferujemy szeroki wybór nie tylko domków drewnianych idealnych do wakacyjnego relaksu, ale również do przechowywania cennych narzędzi ogrodowych. Dlatego Ogrody Roszak umożliwiają zakup stworzonego z myślą o wypoczynku domu z drewna lub domku narzędziowego. Zachęcamy Państwa nie tylko z Poznania i okolic do kontaktu z naszymi specjalistami. Zapewniamy profesjonalną obsługę!
X