Menu Zamknij
Frame 14 (14)

Producent Ogrody Roszak – architektura ogrodowa dla klientów z Poznania i całej Polski

Nasza firma powstała w 2006 roku, chcąc prężnie rozwijać się w architekturze ogrodowej i proponować swoim klientom dopasowane rozwiązania z jej zakresu, takie jak domki działkowe czy wiaty garażowe. Niemal 20-letnie doświadczenie, zdobyte nie tylko na terenie Poznania, ale też całej Polski sprawia, że tworzenie idealnego domu z drewna nie jest już dla nas wyzwaniem. Ogromna wiedza i współpraca z wykwalifikowanymi specjalistami z branży pozwalają nam stworzyć różnorodną ofertę. Obecnie posiadamy bogaty wybór produktów, w tym nie tylko domki, ale również urokliwe altany czy przydatne do przechowywania opału drewutnie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami, to serdecznie zapraszamy do kontaktu – działamy nie tylko na terenie Poznania, ale w całej Polsce.

Domki drewniane letniskowe – nie tylko dla klientów z Poznania

Chcieliby Państwo zakupić domek ogrodowy, aby móc wspólnie spędzać wakacyjne chwile na świeżym powietrzu? Zapraszamy wszystkich klientów z Poznania i okolic do zapoznania się z bogatą ofertą naszych domków drewnianych letniskowych. Szeroki wybór produktów, rozmiarów czy stylów wykonania zapewni Państwu możliwość dopasowania konstrukcji do własnych, indywidualnych potrzeb.
Tarasy drewniane – Poznań

Marzy się Państwu wyjątkowy taras z deski kompozytowej? Z przyjemnością wyjdziemy naprzeciw wszelkim oczekiwaniom! W swojej ofercie posiadamy tarasy ogrodowe z wysokiej jakości desek zapewniających jeszcze dłuższą żywotność. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów z Poznania i całego kraju – jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do soboty w godzinach 08:00-17:00.

Domki drewniane dla dzieci – Poznań i okolice

Jeśli chcecie Państwo umilić swoim dzieciom letnie dni, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą domków drewnianych dla dzieci. Wiemy, że dobranie odpowiedniego rozmiaru czy koloru jest ważne, dlatego umożliwiamy szeroki wybór. Zapraszamy klientów z Poznania i innych regionów Polski do zakupu wyjątkowej jakości domków ogrodowych stworzonych z myślą o najmłodszych.
Wiaty garażowe pod zamówienie i domki narzędziowe w Poznaniu i okolicach

Jako producent architektury ogrodowej działający również w Poznaniu i okolicach oferujemy szeroki wybór nie tylko domków drewnianych idealnych do wakacyjnego relaksu, ale również do przechowywania cennych narzędzi ogrodowych lub pojazdu. Dlatego Ogrody Roszak umożliwiają zakup wiaty garażowej dla samochodu lub domku narzędziowego. Zachęcamy Państwa nie tylko z Poznania i okolic do kontaktu z naszymi specjalistami. Zapewniamy profesjonalną obsługę!

X