Menu Zamknij
Baner wiaty garażowe

WIATY GARAŻOWE

W naszej ofercie posiadamy garaże drewniane i wiaty garażowe, które są świetną alternatywą dla tradycyjnych miejsc parkingowych. Jako producent drewnianych wiat garażowych zapewniamy, że są one w stu procentach bezpieczne, odporne na trudne warunki atmosferyczne oraz dopasowane do potrzeb terenu. Prezentowane poniżej wiaty drewniane to inwestycja w jakość i żywotność produktu, o czym przekonało się już wielu Konsumentów nie tylko z Poznania, ale i z całej Polski! Wieloletnie doświadczenie pozwala nam konstruować wiaty garażowe drewniane w taki sposób, żeby mogły służyć naszym Klientom przez naprawdę długie lata. Przekłada się to na ich ogromne zadowolenie oraz bardzo pozytywne opinie na temat naszej działalności. Zapewniamy realizację zamówień na wiaty garażowe drewniane w okolicach Poznania, Gniezna i innych rejonach Wielkopolski.

FUNKCJONALNE WIATY GARAŻOWE DREWNIANE

Garaże drewniane stanowią nie tylko znakomitą ochronę dla pojazdu, ale również doskonałe miejsce do majsterkowania – zarówno w domu, jak i na działce. Z kolei wiaty garażowe o odpowiednio dużej wielkości mogą posłużyć nam jako prywatny mini warsztat, pracownia lub schowek na narzędzia. Taki dodatkowy element w architekturze ogrodowej zapewni nam więcej niezbędnej do funkcjonowania przestrzeni. Wiaty drewniane są zatem niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem. Oprócz widocznych poniżej modeli garaży drewnianych tworzymy produkty zgodnie z projektem Klienta. Jeśli interesuje Państwa zatem realizowana na indywidualne zamówienie wiata garażowa, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Firma Ogrody Roszak powstała, aby tworzyć trwałe i piękne dla oka domki, garaże oraz wiaty dla wszystkich miłośników drewnianych konstrukcji!

GARAŻE I WIATY DREWNIANE – BOGATA OFERTA OD OGRODY ROSZAK

Działająca od 2006 roku firma Ogrody Roszak to polski producent drewnianych wiat garażowych i innych konstrukcji drewnianych wykonanych z wysokiej jakości świerku skandynawskiego. Zdobywane od niemal 20 lat kwalifikacje i wiedza sprawiają, że możemy oferować Państwu tylko najlepsze, dostosowane do indywidualnych oczekiwań rozwiązania. Znajdujące się w asortymencie Ogrody Roszak garaże i wiaty drewniane dostępne są w wielu odsłonach. Duża różnorodność zarówno pod względem wyglądu architektury budynku, jego metrażu, jak i kolorystyki zapewnia naszym Klientom łatwiejszy zakup odpowiedniego modelu wiaty lub garażu.

Zachęcamy klientów z Poznania i okolic województwa wielkopolskiego do zakupienia wiaty garażowej, która posłuży przez lata!

Wiaty garażowe Wiaty garażowe Wiaty garażowe Wiaty garażowe Wiaty garażowe Wiaty garażowe Wiaty garażowe
X